Novinky

Spectra - CLEAN ASW 456 - razantný alkalický čistič pre priemyselné použitie

​Veľmi silný alkalický čistič vyvinutý najmä pre priemyselné použitie, pre zadýmené, sadzami znečistené povrchy zváracích pracovísk a zvarencov, pre odstránenie gumy, olejov, prachu a dechtu v gumárenskej výrobe.

Spectra - CLEAN TSW 450 - komplexný priemyselný čistič, náhrada za technický benzín

​Vysoko účinný prostriedok novej rady rady čističov a odmasťovačov. Nahrádza nevhodné látky na báze benzínových a ropných frakcií. Využiteľný v mnohých oblastiach komplexnej údržby. Výborná schopnosť odmastenia rôznych druhov povrchov a materiálov. Vhodný na odstraňovanie zvyškov olejov a tukov, obrábacích a brzdových kvapalín, lepidiel a tesniacich materiálov.

Spectra-LUB FORM 300 - mazací prípravok pre tvárnenie kovov za studena

​Ekologický mazací prípravok pre tvárnenie kovov za studena, vhodný pre profesionálne použitie najmä v automobilovom priemysle, pre tvárnenie kovových dielov z nerezu, železných aj neželezných kovov.

OKS 2661 - rýchločistič - čistič bŕzd

​OKS 2661 je rýchločistič vhodný pre odstránienie ťažko odstrániteľných nečistôt, ako oleje, tuky, zvyšky tesnení, lakov, lepidiel, silikónu a dechtu. Výborný pre čistenie trecích plôch ako spojkové a brzdové obloženie.

Vhodný pre priemyselné použitie, v dieľňach a v servisoch.

Čistenie gumových nečistôt výrobkami Spectra -Clean

​Test vodou riediteľných produktov Spectra - Clean vhodných najmä pre čistenie v gumárenskom a obuvníckom priemysle.

Test čistenia kopýt pre výrobu gumovej obuvi produktom Spectra - Clean ASW 456, pozri priložené PDF a video.

OKS 481-vodeodolný vysokotlaký tuk pre potravinárstvo

​Plne syntetické mazivo s certifikátom NSF H1. Vodeodolný vysokotlaký tuk najmä pre potravinárske a farmaceutické technológie. Je vhodný pre široké oblasti použitia v priemysle, pri údržbe strojov a zariadení, v servisoch a dieľňach

Spectra-CLEAN AWP 459

Alkalický priemyselný komplexný čistič - parfemizovaný.​ Veľmi silný a razantný alkalický, tekutý, vodou riediteľný odmasťovač.Vyvinutý pre čistenie zaschnutých nečistôt, tukov,olejov,zapečených nečistôt a nečistôt organického pôvodu.Je vhodný k profesionálnemu čisteniu a odmasňovaniu. Je biologicky odbúrateľný a ekologický.

Čistiace granuláty Ultra Purge

Čistiace granuláty Ultra Purge sú novinkou v oblasti čistiacich granulátov. Používajú ich výrobcovia termoplastov najmä v oblastiach ako : automotive, výroba viečok a záverov, PET preforiem, vyfukovanie a vytlačovanie, extrúzia fólií a mnohých iných. Použitím granulátov Ultra Purge môže zákazník dosiahnúť 2-3 násobnú úsporu oproti štandardným granulátom.

Vysoká kvalita

Profesionálne produkty pre ochranu a údržbu foriem, zariadení a strojov.

Rýchla dodávka

Štandardné produkty s dodávkou už do 24 hodín.

Zákaznická podpora

Poskytujeme poradenstvo na telefón, pravidelné školenie, aj u Vás vo firme, ale aj návštevy aplikačného technika.

Panas - nástroje      

V našej ponuke sú taktiež rezné a CNC nástroje, meradlá, upínania, brúsky na vrtáky, dielenský nábytok a iné.