CH - Akcie

Akcie

Spectra - CLEAN DEZI-dezinfekčný prostriedok na ruky

Alkoholová dezinfekcia rúk, je registrovaná ako virucídná, je vyrobená podľa receptúry WHO, spoľahlivo ničí vírusy ako COVID - 19, alebo SARS-CoV-2. Dezinfekcia je veľmi efektívna, koncentrát sa veľmi rýchlo a úplne odparí v priebehu pár sekúnd.

Tento produkt je schválený a registrovaný na MH SR.

Viac informácií v proloženom PDF.

Dávkovač dezinfekcie a tekutého mydla

Bezdotykový dávkovač dezinfekcie a tekutého mydla vyniká pevnou a stabilnou konštrukciou a originálnym systémom dávkovania dezinfekčného prostriedku. Peristaltické čerpadlo vlastnej konštrukcie a výroby, ktoré je ovládané pedálom, zabezpečuje hygienický a bezpečný systém použitia. Zariadenia obsahuje 5 litrovú bandasku, s možnosťou dokúpenia 7,5 litrového zásobníka. Zariadenie umožňuje doplnenie o odnímateľný odpadkový koš o objeme 8 litrov na použité ochranné pomôcky.

Novinkou v našej ponuke je dávkovač dezinfekcie pre deti z materských a základných škôl. Sortiment bol doplnený aj o automatický dávkovač SMART.

Výhodou dávkovačov je : 

  • masívna stabilná konštrukcia
  • nevyžaduje prívod energie a bateriek
  • neobsahuje poruchové fotobunky
  • veľký zásobník dezinfekcie, alebo mydla
  • dlhá prevádzka bez nutnosti kontroly a obsluhy

Antibakteriálny liehový čistič povrchov bez oplachu - Spectra-CLEAN ANTIBAC

Antibakteriálny, liehový čistič povrchov bez oplachu.  Má silné antibakteriálne účinky, je vhodný na dezinfekciu povrchov od baktérií. Veľmi silný a razantný liehový tekutý čistiaci  a antibakteriálny prostriedok, vyvinutý na čistenie voľných plôch rôznych povrchov, ako napr. výrobné linky, pracovné plochy, operačné boxy, vysokozdvižné vozíky, pracovné stoly, kľučky dverí a okien, klávesnice PC, skrine a regále a pod.

Je vhodný najmä pre profesionálne čistenie v priemysle. Vhodný aj na dezinfekciu rúk.

Dezinfekčné prostriedky LERASEPT pre potravinárstvo od fy STOCKMEIER CHEMIE

Dezinfekčné prostriedky proti vírusom, baktériám, pliesňam a kvasinkám. Kvalitné, ekonomicky veľmi výhodné nemecké dezinfekčné prostriedky fy STOCKMEIER CHEMIE. Prípravky sú účinné aj proti vírusom typu HIV, HBV, HCV, chrípkovým vírusom aj koronavírusom. Ponúkané produkty majú široké využitie v priemysle, obchode, potravinárstve a pod. K dispozícii sú tri produkty, ktoré obsiahnu celú škálu dezinfekcie pre našich zákazníkov.

  1. LERASEPT® HD ( dezinfekcia na ruky )
  2. LERASEPT® L 420 ( dezinfekčný čistič pre potravinárstvo )
  3. LERASEPT® FP 408 ( alkoholová bezoplachová dezinfekcia )

Ceny a dodacie lehoty zašleme na vyžiadanie. Viac informácií v priložených produktoch a našej chemickej podstránke.