Novinky

Spectra - CLEAN AWP 459 - alkalický priemyselný komplexný čistič

Alkalický priemyselný komplexný čistič - parfemizovaný.​ Veľmi silný a razantný alkalický, tekutý, vodou riediteľný odmasťovač. Vyvinutý pre čistenie zaschnutých nečistôt, tukov ,olejov, zapečených nečistôt a nečistôt organického pôvodu. Je vhodný k profesionálnemu čisteniu a odmasňovaniu. Je biologicky odbúrateľný a ekologický.

Priložené obrázky dokumentujú čistenie univerzálnej frézky.

Priložené video :

  • ​Čistenie vulkanizačných lisov v gumárenskej výrobe

Spectra Weld RB 210


​Separačný prostriedok pre zváranie bez silikónu. Vyvinutý s dôrazom na robotické zváranie s potlačenou penivosťou. Zabraňuje napečeniu rozstreku pri zváraní na hubiciach horákov, prípravkov, zvarovaných dieloch aj robotoch. Výrazne zvyšuje životnosť horákov. Produkt sa predáva ako koncentrát, s možnosťou riedenia podľa potrieb prevádzky. Je biologicky odbúrateľný, nearomatizovaný s antikoróznou ochranou. Následné povrchové úpravy ako napr. lakovanie, farbenie, zinkovanie, potlač, lepenie a pod. sú možnéNaša ponuka obsahuje RB 210 ako koncentrát, aj ako priamo použiteľný produkt bez nutnosti riedenia, Pozri priložené PDF.


Ochrana roštov páliacich strojov

Separačný prostriedok Spectra - WELD Protect 152 bol vyvinutý na ochranu roštov páliacich laserových a plazmových strojov​. Jeho hlavnou výhodou je, že zabraňuje prilepeniu odtavenej strusky na hranách a plochách roštov páliacich strojov, čím sa významne predlžuje ich životnosť, čo v konečnom dôsledku prináša značné prevádzkové úspory. Predĺženia životnosti sa najviac prejaví u lamiel roštov s rovným, lichobežníkovým a oválnym tvarom styčných plôch. Separačný prostriedok je možné použiť aj na ochranu vypaľovaných dielov a spodných vaní vypaľovacích strojov.​

Setral - nové produkty v sortimente mazív

Ponuku našich produktov rozšírili nové špeciálne mazivá pre vysoké teploty ako :

  • ​​SYN - setral - INT / 250 FD - 1 - syntetický tuk stabilný pri vysokých teplotách v agresívnom prostredí až do 260 stupňov Celzia, krátkodobo do 280 stupňov Celzia
  • SYN - setral - INT 300 - syntetický tuk stabilný pri vysokých teplotách v agresívnom prostredí až do 300 stupňov Celzia
  • FLUID - setral - SHT 260 MT - syntetický olej s modernými prísadami EP a antioxidantmi pre vysoké teploty až do 250 stupňov Celzia

Viac informácií v priložených PDF.​

Spectra - TECH ET 2 - zmiešavacie zariadenie

Zmiešavacie zariadenie Spectra-TECH ET2 ​slúži na zmiešanie koncentrátu s vodou, čím zamedzí priamemu kontaktu pracovníkov s koncentrátom a manipulácii s pomerom zmiešavania. Zariadenie presne dávkuje podľa nastaveného riedenia pomer aplikovanej kvapaliny a vody. Je určené pre široké spektrum použitia, od zváracích separácií až po čistiace prostriedky v údržbe.

Využíva sa hlavne v prevádzkach s vyššou spotrebou separačných a čistiacich prostriedkov.

V ponuke je aj zmiešavacie zariadenie SPECTRA  - MIX SUD, ktoré slúži na zmiešavanie koncentrátu v sudoch s vodou.

Spectra - CLEAN ASW 456 - razantný alkalický čistič pre priemyselné použitie

​Veľmi silný alkalický čistič vyvinutý najmä pre priemyselné použitie, pre zadýmené, sadzami znečistené povrchy zváracích pracovísk a zvarencov, pre odstránenie gumy, olejov, prachu a dechtu v gumárenskej výrobe.

Priložené videá s použitím čističa Spectra - Clean ASW 456 :

  • ​Čistenie extrémne znečistených strojov v priemysle
  • Čistenie vulkanizačných lisov

Spectra - CLEAN TSW 450 - komplexný priemyselný čistič, náhrada za technický benzín

​Vysoko účinný prostriedok novej rady rady čističov a odmasťovačov. Nahrádza nevhodné látky na báze benzínových a ropných frakcií. Využiteľný v mnohých oblastiach komplexnej údržby. Výborná schopnosť odmastenia rôznych druhov povrchov a materiálov. Vhodný na odstraňovanie zvyškov olejov a tukov, obrábacích a brzdových kvapalín, lepidiel a tesniacich materiálov.

Priložené obrázky dokumentujú čistenie stĺpovej vŕtačky.

​Priložené videá s použitím čističa Spectra - Clean TSW 450 :

  • ​Čistenie znečistených strojov v priemysle
  • Čistenie vulkanizačných lisov

Spectra-LUB FORM 300 - mazací prípravok pre tvárnenie kovov za studena

​Ekologický mazací prípravok pre tvárnenie kovov za studena, vhodný pre profesionálne použitie najmä v automobilovom priemysle, pre tvárnenie kovových dielov z nerezu, železných aj neželezných kovov.

Vysoká kvalita

Profesionálne produkty pre ochranu a údržbu foriem, zariadení a strojov.

Rýchla dodávka

Štandardné produkty s dodávkou už do 24 hodín.

Zákaznická podpora

Poskytujeme poradenstvo na telefón, pravidelné školenie, aj u Vás vo firme, ale aj návštevy aplikačného technika.

Panas - nástroje      

V našej ponuke sú taktiež rezné a CNC nástroje, meradlá, upínania, brúsky na vrtáky, dielenský nábytok a iné.