Panas

Od roku 1997 dodávame našim partnerom kvalitné produkty a poskytujeme odborné poradenstvo pri výbere profesionálnych rezných nástrojov, akými sú frézy, vrátky, závitníky, nástroje na otvory, nástroje s vymeniteľnými doštičkami a strojov - brúsky na vrtáky a frézy. Ďalej ponúkame meradlá, kalibre a upínacie nástroje a to tak pre klasické obrábacie stroje, ako i pre CNC stroje. Dodávame taktiež profesionálny kovový dielenský nábytok, ako napríklad pracovné stoly, skrine, vozíky, kontrolné a meracie pracoviská. Najnovšie sme sortiment doplnili aj o nástroje a náradie pre výrobu PVC a ALu okien.

Portfólio neustále rozširujeme a skvalitňujeme na základe požiadaviek našich zákazníkov a udržujeme bohaté skladové zásoby s cieľom zabezpečiť rýchle dodávky. V ponuke máme etablované značky, ale aj vysokokvalitné produkty od menej známych výrobcov, vďaka čomu dokážeme každému zákazníkov ponúknuť produkty vysokej kvality za veľmi dobré ceny. Pre stálych partnerov ponúkame aj atraktívne cenové bonusy a špeciálne akciové ponuky. Na základe praktických strojárskych skúsenosti sa zaujímame o konkrétne problémy zákazníkov a hľadáme na ne účinné riešenia.

Panas

V spolupráci s firmou SPECTRA s. r. o. (Vizovice, ČR) zabezpečujeme dodávky a technický servis pre vysokovýkonné produkty pre plastikársky priemysel, mazivá a produkty pre údržbu a širokú oblasť použitia v priemysle značiek CHEM TREND, LUSIN, OKS, SETRAL a SPECTRA.

Spolupráca s našou firmou nie je len o dodávkach tovaru. Naši aplikačný technici zabezpečujú školenia priamo vo Vašich firmách. Vaši pracovníci získavajú pravidelné informácie o optimálnom použití našich produktov pre dosiahnutie maximálnych výkonov pri ich aplikácii. Zoznámime Vás s technologickými trendami v oblastiach separácia, mazanie a údržba foriem, nástrojov a technologických zariadení.