TVRDOKOV (TK)

V spolupráci s popredným európskym výrobcom a dodávateľom sa snažíme vyhovieť požiadavkám našich zákazníkov aj v oblasti výroby produktov z tvrdokovových  (TK) materiálov:

Polotovary aj hotové výrobky

Polotovary (hranolky, valčeky, puzdrá a iné tvary) zo spekaných karbidov ( TK, SK, VHM, tvrdokovov) ponúkame v rôznych veľkostiach, z materiálov K05-K40, G10-G50 aj B20-B50, s obsahom Co 3-30% a so zrnitosťou 0,4- 6 µm. Trysky na rôzne určenia prispôsobujeme tvarovo, rozmerovo a použitím materiálu podľa potrieb a prianí zákazníkov.

Brúsené výrobky sú zhotovené v toleranciách a s opracovaním podľa dokumentácie zaslanej zákazníkom. Ponúkame tiež brúsené výrobky v kombinácii so zalisovaným tvrdokovovým jadrom v oceľovej objímke alebo upevnením tvrdokovového výrobku na oceľový nosič spájkovaním alebo lepením.

Malosériové aj veľkosériové dodávky

Naša schopnosť dodávok výrobkov zo spekaných karbidov ( TK, SK, VHM, tvrdokovov)  v kusových a malých sériách, ale aj vo veľkých množstvách, v dohodnutých dodacích termínoch, predurčuje uspokojenie širokého spektra potrieb našich zákazníkov. Každému odberateľovi venujeme maximálnu starostlivosť a servis od prijatia dopytu až po dodanie objednaných výrobkov.

Pre vyššiu efektivitu a dosiahnutie minimálnej ceny výrobkov ponúkame našim zákazníkom, na základe objednávky a nadviazania dlhodobej spolupráce, držania výrobkov na sklade a následnú expedíciu podľa harmonogramu alebo požiadavky zákazníka.

Komplexné poradenstvo

Ponúkame technickú podporu vychádzajúcu z dlhoročnej praxe a bohatých skúseností v odbore. Náš archív už číta veľké množstvo technických výkresov a dokumentácie.

V prípade potreby sa podieľame na vývoji nových výrobkov, kde sú naše skúsenosti, technická podpora a kreatívny prístup prínosom pre úspešnú aplikáciu nami dodaných produktov.

Máte záujem alebo otázku? Napíšte nám: