N - O nás

O nás

O nás

Našim cieľom je poskytnúť nielen dodávky kvalitných produktov ale aj odborné a technické poradenstvo pri výbere profesionálnych rezných nástrojov a strojov, ako sú brúsky a ostričky na vrtáky a frézy. V našej ponuke sa nachádzajú frézy, vrtáky, závitníky, nástroje na otvory a to monolitné - tvrdokovové, povlakované, nepovlakované, HSSCo, HSS-PM, nástroje s vymeniteľnými doštičkami. Ďalej ponúkame meradlá, kalibre, upínacie náradie pre klasické obrábacie stroje ale aj pre CNC stroje. Pre komplexnosť vybavenia strojárskych prevádzok sme zaradili do ponuky aj profesionálny kovový dielenský nábytok ako sú pracovné stoly, skrine, zásuvkové skrine a vozíky, kontrolné a meracie pracoviská, kovový nábytok pre CNC stroje. V našom sortimente máme nástroje a náradie pre výrobu PVC a ALu okien. Sortiment dopĺňa aj náš zvárací program, ktorý obsahuje napr. separačné prostriedky pre zváranie, ako aj redukčný ventil ELGA – optimátor pre úsporu zváracieho plynu.

Neustálym rozširovaním a skvalitňovaním ponúkaného náradia sa snažíme vychádzať v ústrety požiadavkám našich zákazníkov. Vďaka širokému sortimentu na sklade vieme ponúknuť aj rýchlu dodávku a zaujímavú cenu našich produktov. Pre stálych partnerov ponúkame aj atraktívne cenové bonusy a špeciálne akciové ponuky. Keďže, ako bývalí pracovníci výrobných oddelení strojární v Partizánskom, máme aj praktické skúsenosti z výrobných prevádzok, zaujímame sa o konkrétne problémy našich zákazníkov a snažíme sa tak stať pre nich spoľahlivým partnerom pri ich riešení. Kvalitné nástroje, osobný prístup a seriózne jednanie prinášajú našim klientom nezanedbateľné výhody.

V suvislosti so zmenami zákonov EÚ a SR ohľadom ochrany osobných údajov, zverejňuje spoločnosť PANAS Tools s.r.o., "Informáciu o spracovaní osobných údajov".